3. třída - Vědátoři - 1. trojročí

3. třída - Vědátoři - 1. trojročí

Třída Vědátoři, inspirovaná svým názvem, v českém jazyce s nadšením řeší vyjmenovaná slova po B, L, M a slovní druhy. Rádi čteme a rozhodně se nebojíme diktátu ani kontrolních testů. Nově chodíme též na Sciotesty, kde si vyzkoušíme, jak si novou i starší látku pamatujeme. Čtení je pro nás opravdovou zábavou a potěšením!
 
Matematické úlohy, příklady a počítání obecně, je pro Vědátory příjemně stráveným časem. Rádi řešíme různé zakódované zprávy a šifry! Máme rádi Hejného matematiku a pokud si můžeme lámat hlavu nad nějakým příkladem, je to pro Vědátory to, co chceme- výzva!
 
Protože máme rádi vědu, milujeme PRVOVĚDU! Rádi poučíme sami sebe, naše spolužáky, ale i pana učitele! Proto z dobré vůle a lásce k vědění, děláme prezentace na různá témata.
 
 
Zdravíme- VĚDÁTOŘI…
 
 
 

Vážení rodiče,

prosincový český jazyk byl kromě vánoční atmosféry prosycen také opakováním a poznáváním nových vyjmenovaných slov po „M“ a opakováním těch, co už známe. Zabývali jsme se slovními druhy a jejich určováním v textu. To, že je to práce nelehká, ale zábavná, poznala celá třída.

V matematice se posilujeme sčítáním a odečítáním, jednoduchým násobením, dělením a řešením slovních úloh. Rádi pracujeme na PC a naše znalosti testujeme ve SCIO testech do hodin.

V prvovědě nadále pokračujeme v našich třídních projektech. Držíme se citátu velikána Alberta Einsteina: „Radost z uvažování a z chápání je nejkrásnějším darem přírody“.

Celá třída se úspěšně zapojila do vánočního veselí a prodávala své výrobky na vánočních trzích. Přespání ve škole pak bylo příjemnou a veselou tečkou za starým rokem.

Mnoho studijních úspěchů a štěstí v novém roce přeje Miroslav Zagrapan.

Skupina
 
 
Blog

Otevřené vyučování


Přihlašování -leden 

Kalendář
Celý výpis akcí