Cesta do 1. třídy naší školy je otevřena...

Otevíráme vzájemné výběrové řízení žáků a rodičů a naší školy do 1. třídy. Hledáme rodiče se zájmem o školu a o vzdělání svých dětí.  Hledáme děti, které budeme rádi vést a provádět na jejich cestě za vzděláním a zráním. A zdali hledáte Vy nás,  můžete prověřit v lednu na akcích, která škola pro rodiče a děti pořádá. 

Další informace najdete zde v článku. 

Cesta do 1. třídy naší školy je otevřena...

Otevíráme výběrové řízení do 1. třídy pro školní rok 2020/2021, ve kterém se vzájemně poznáváme a rozhodujeme o společné spolupráci. Zapojení jsou všichni - žáci a rodiče i škola. Hledáme rodiče se zájmem o školu a o vzdělání svých dětí.  Hledáme děti, které budeme rádi vést a provádět na jejich cestě za vzděláním a zráním. A zdali hledáte Vy nás, můžete prověřit v lednu na akcích, která škola pro rodiče a děti pořádá. 

Organizujeme několik typů předzápisových akcí, na všechny akce se můžete přihlásit již nyní ZDE

 

Akce pro nezávazné seznámení a rozhodnutí - leden 

Akce jsou určeny rodičům, kteří se o škole rozhodují. Jejich cíl je seznámit rodiče se školou. 

Typy akcí: Hodina pro děti samostatně a rodiče rozhovor s ředitelem školy - úterý.

                 Dny otevřeného vyučování 15 minutový náhled do hodin 1. - 3. třídy, pozorování a následný rozhovor na základě pozorování a vlastního očekávání rodiče, seznamování s vizí a záměry školy.

                 Ukázková hodina pro rodiče a děti společně (aktivní práce společně rodiče s dítětem na předškolním programu, který je podobný běžnému školnímu programu - čtvrtek.

Akce pro vážné zájemce - únor a březen 

Předvstupní rozhovor s vážnými zájemci - probíhá za účasti nejlépe obou rodičů a dítěte. Dítě pracuje se specialistou a rodiče si v rozhovoru s ředitelem školy či jeho zástupci ujasňují svoji představu a vizi školy, různé otázky... 

Závazný zápis a podpis smlouvy - duben 

Zápis do školy.  Probíhá dva dny ve stejnou dobu. Rodiče vyřizují administrativu, žáci mají své speciální zápisové aktivity. 

 

Kalendář
Pro rodiče a přátele
Žáci a učitelé
Les ve škole
Oficiální stránka