Přijímací řízení pro školní rok 2019/2020

Zápis do 1. ročníku na naší školu je už v plném proudu.
Zájemce o budoucí první třídu zveme Dny otevřených dveří a Školu na zkoušku, se závazně přihlášenými zájemci se scházíme na individuálních setkáních.

Přijímací řízení pro školní rok 2019/2020

Proces zápisu řídí Ing. Olga Černá, zástupkyně ředitele, kterou můžete kontaktovat na zastupce.reditele@prorodinu.cz / telefon 606 416 930 či přes kancelář na kanclelar@prorodinu.cz / telefon 724 692 084 (volejte prosím v po, st a pá), všechny Vaše dotazy jsou pečlivě vyřízeny v několikadenní časovém lhůtě.

Zápis do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 se koná 4. dubna 2019 v prostorách školy Heřmánek Praha na adrese Rajmonova 1199/4, Praha 8 Ládví.

Rodiče, kteří mají zájem přihlásit své budoucí prvňáčky k zápisu do naší školy, prosíme o vyplnění přihlášky a registraci termínu individuálního předzápisového setkání v systému supersaas, která jsou naplánovaná na čtvrteční odpoledne v měsíci březen. Setkání trvá 30 min a účastní se ho oba rodiče, budoucí prvňáček, vedení školy a naši učitelé. Na setkání není potřebná speciální příprava. Přihlášení probíhá přes systém Supersaas.

Postup zápisu

1. Vyplníte přihlášku k zápisu - zde

2. Objednáte si volný termín předzápisového sektání (březen) - zde

3. Zúčastníte se zápisu 4. 4. pro všechny přihlášené

4. Nejpozději do 30 dní od zápisu škola zveřejní výsledky zápisu (absolvování předzápasového setkání Vám umožní rychlejší obdržení výsledku zápisu Vašeho dítěte)

5. Rodiče přijatých budoucích prvňáčků potvrdí škole zájem a obdrží dokumenty k nástupu do školy

6. Škola a rodiče podepisují Smlouvu o poskytování základního vzdělávání, na základě které rodiče uhradí školné na nový školní rok – jednorázovou platbou (školné se slevou) či 3 jednotlivé měsíční platby za měsíce září, květen a červen (platby jsou nevratný depozit)

7. Koncem června zorganizujeme schůzku rodičů – obsahem setkání je zejména seznámení se školním řádem a interním komunikačním systémem školy

9. Setkání v první školní den v září

 

 

Zprávy ze školy.

Facebook

Sociální sítě

Kalendář
Celý výpis akcí