FacebookFacebook

Teen program 2. stupeň Šance pro žáky 5.- 8. třídy

Šance pro žáky 5.,6.,7. a 8. třídy. V měsící dubnu a květnu 2023 probíhají doplňující zápisy žáků 5.,6., 7. a 8. třídy do programu pro teenegery - Teen Heřmánek, který provádí žáky dospíváním a vede je k přijímacím zkouškám na střední školy nebo případně do gymnázia Heřmánek. 

Teen program 2. stupeň Šance pro žáky 5.- 8. třídy

8. TŘÍDA (školní rok 2023/24)
Jsme otevření doplnit budoucí 8. třídu o několik žáků. Již nyní se k nám hlásí a zkoušejí si 1 den u nás. Do třídy přijímáme děti, kteří potřebují nový restart ve škole - ve vztazích i v učení. Naše prostředí je jiné než ostatní školy - máme pravidla a dohody, ale i svobodu a tvořivost. V 8. třídě se žáci stabilizují a v 9. třídě probíhá soustředěná příprava na přijímací zkoušky na čtyřleté střední školy.
 
Odkaz na rezervace-  https://forms.gle/btXbtRFBUKtcprNs8
 
 
5. a 6. TŘÍDA (školní rok 2023/24)
V rámci přijímacího řízení žáků do 5. a 6. třídy zveme žáky - uchazeče na pozorování výuky a rodiče na informační setkání s panem ředitelem a paní zástupkyní pro 2. stupeň. V naší škole považujeme 2. stupeň za skvělý a dobrodružný projekt, který nazýváme projekt Teen. 
Součástí přijímacího řízení do 6. ročníku jsou tyto aktivity:
1. Účast žáka ve výuce v Teen Heřmánek - 1 den dle vlastního výběru z nabízených termínů od 9 do 12 hod (účelem je pozorovat výuku, práci žáků, dění ve třídě a celkově ve škole)
2. Účast rodičů na setkání s panem ředitelem a paní zástupkyní pro Teen - odpoledne dle vlastního výběru z nabízených termínů
3. Individuální setkání rodičů a žáků a vedení školy pro vzájemné ujištění se o společné vizi - termín dle výběru z nabídky
 
Na každou aktivitu je potřeba se registrovat na tomto odkazu: https://forms.gle/btXbtRFBUKtcprNs8

Těšíme se na setkání s Vámi a Vašimi dětmi. 

 

 

Kalendář Teen - druhý stupeň a gymnázium
Kalendář 1. stupeň