Základní škola Heřmánek Praha 8

Úvodní strana - Města -Základní škola Heřmánek je soukromou základní školou, která má třídy od 1. do 9. třídy, předškolní třídu, ale také registruje třídy individuálního- domácího vzdělávní od 1. do 9. třídy. Každý nový rok otevíráme jednu první třídu, v současné době umožňujeme doplnit také 3. a 5. třídu.  Naše škola upřednosťuje individuální přístup nejen v domácím a individuálním vzdělávání, ale i ve vzdělávání školním.  Pedagogickým systém Heřmánek je tvořen postupy Montessori pedagogiky, přístupy dramatické výchovy a tvořivého čtení a psaní a také metodou kritického myšlení. 


Velký důraz školy je na vztahy mezi učiteli a žáky. Velký důraz škola má na vlastní zodpověnosti žáků. 


Škola se projevuje výrazně kvalitěnjší výukou anglického jazyka než okolní soukromé školy. Škola má velký ekologický poteciál, škola je registrovaná v programu Les ve škole a také se připravuje na certifikaci Ekoškola. 


Naše škole je také školou, která patří mezi Montessori školy (díky pravidelným vzdělávání a aplikovaním Montessori principů).

Naše škola je také certifikovanou školou Rodiče vítáni, protože jsou v naší škole rodiče vítáni a škola jim pokytuje mnoho otevřených dveří. 


Naše škola je také školou, jejíž dovoze jídla prošel certifikací Skutečně zdravá škola. 


Naše je školou spolehlivou, školou úspěšnou a také školou, ve které se Vaše děti budou cítit dobře. 

Mgr. Miroslava Adamcová Heřmánek Praha, základní škola Rajmonova 1119, Praha 8, Ládví