FacebookFacebook
EduPage

Domácí neboli individuální vzdělávání 2023. Individuální vzdělávání a registrace žáků žijících v zahraničí

Domácí neboli individuální vzdělávání 2023. Individuální vzdělávání a registrace žáků žijících v zahraničí

Ve školním roce 2022/2023 se nám tým našich domácích školáků rozrostl. Museli jsme se tomu přizpůsobit. Máme rozšířený tým přezkušovatelů pro první i pro druhý stupeň, máme jazykové specialisty pro přezkušování cizích jazyků. Máme kolegyni se zkušenostmi s dětmi a žáky s SVP.
Rodičům, kteří si sami horko těžko vybavují látku některých předmětů, které se učili na druhém stupni, jsme nabídli (a rádi bychom nabízeli i nadále) možnost online výuky těchto předmětů pro žáky na druhém stupni (v letošním roce to byla matematika, fyzika, chemie, španělský a francouzský jazyk).
Mezi našimi rodiči - vzdělavateli se najdou tací, kteří úspěšně vzdělávají již několikáté své dítě, mají zajímavé nápady a projekty, ale jsou zde i úplní nováčkové, kteří se teprve v domácím vzdělávání "rozkoukávají", sbírají zkušenosti a podněty ostatních a potřebují - minimálně pro začátek - větší metodickou podporu a více informací. Všichni ale mají jednu společnou vlastnost - a tou je zájem o rozvoj a pokrok jejich dítěte. Co více si můžeme přát?
Kalendář akcí
Celý výpis akcí