FacebookFacebook
EduPage

Cizí jazyky v Heřmánku

V Heřmánku probíhá rozšířené vyučování cizího jazyka od 1. třídy. Žáci jsou vzděláváni různými metodami a pedagogy. Základem výuky je anglický jazyk vedený metodou Playway to English, ve které škola využívá všech prostředků celého systému výuky anglického jazyka. Na druhém stupni následuje výuka podle systému v kombinaci s výukou na počítačích a s výukou pomocí časopisů. 

Cizí jazyky v Heřmánku

První stupeň anglický jazyk

Většina žáků Heřmánek Praha zažije během prvního ročníku 100 hodin výuky anglického jazyka. Škola a organizace školní výuky tedy nabízí opravdu mimořádný rozvoj v anglickém jazyce. Výuka anglického jazyka probíhá v malých skupinách s naprosto individuální péčí. Třída o 12 či 14 dětech je ještě rozdělena při výuce na poloviny, tak aby výuka anglického jazyka proběhla co nejefektivněji.

Druhý stupeň anglický jazyk

Na druhém stupni děti dále rozvíjejií získané základy. Hodně mluví, čtou časopisy a podobně. Většina dětí, které prošly naší školou od počátku a nejsou dyslektické, má anglický jazyk na velmi slušné úrovni.   

Druhý cizí jazyk 8. a 9. třída 

V 8 a 9. třídě přistupuje jako druhý jazyk španělština. Alternativou pro zájemce může být též němčina, ruština či francouzština. 

Kalendář akcí
Celý výpis akcí