Cesta do 1. třídy naší školy je otevřena...

Otevíráme vzájemné výběrové řízení žáků a rodičů a naší školy do 1. třídy. Hledáme rodiče se zájmem o školu a o vzdělání svých dětí.  Hledáme děti, které budeme rádi vést a provádět na jejich cestě za vzděláním a zráním. A zdali hledáte Vy nás, to můžete prověřit od ledna 2022 na akcích, které škola pro rodiče a děti pořádá (pokud situace ohledně koronaviru dovolí, tak ve škole, případně online).

Další informace najdete zde v článku. 

Cesta do 1. třídy naší školy je otevřena...

 

Organizujeme několik typů předzápisových akcí, na všechny  akce se můžete přihlásit již nyní zde

Pro nezávazné seznámení a rozhodnutí - leden

Otevřené vyučování (15 minutový náhled do hodin 1. - 3. třídy) a následný rozhovor s ředitelem školy na základě pozorování a vlastního očekávání rodiče, seznamování s vizí a záměry školy (pondělky) . Určeny těm, kteří se o škole rozhodují a jejich cílem je seznámit rodiče se školou. 

Pro vážné zájemce - únor a březen 

Předvstupní rozhovor s vážnými zájemci - probíhá za účasti nejlépe obou rodičů a dítěte. Dítě pracuje se specialistou – učitelem a rodiče si v rozhovoru s ředitelem školy či jeho zástupci ujasňují svoji vizi a vizi školy. 

Závazný zápis a podpis smlouvy - duben 

Zápis do školy. Probíhá dva dny ve stejnou dobu. Rodiče vyřizují administrativu spojenou s nástupem do školy a podpisem smlouvy.

 

Těšíme se na Vás a doufáme, že epidemiologická situace dovolí Vás ve škole přivítat.

                

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendář Teen
6. - 9. třída - Teen

Kalendář 1. stupeň

Kontakt