Cesta do 1. třídy naší školy je otevřena...

Otevíráme vzájemné výběrové řízení žáků a rodičů a naší školy do 1. třídy. Hledáme rodiče se zájmem o školu a o vzdělání svých dětí.  Hledáme děti, které budeme rádi vést a provádět na jejich cestě za vzděláním a zráním. A zdali hledáte Vy nás, to můžete prověřit od ledna 2021 na akcích, které škola pro rodiče a děti pořádá (pokud situace ohledně koronaviru dovolí, tak ve škole, případně online).

Další informace najdete zde v článku. 

Cesta do 1. třídy naší školy je otevřena...

 

Organizujeme několik typů předzápisových akcí, na všechny  akce se můžete přihlásit již nyní zde

Akce pro nezávazné seznámení a rozhodnutí - leden

Jsou určeny rodičům, kteří se o škole rozhodují. Jejich cíl je seznámit rodiče se školou. 

Typy akcí:

  • Rozhovor pro rodiče s ředitelem školy o vizích a fungování školy. Zároveň pro dítě škola nanečisto s učitelem a dalšími dětmi (úterky)
  • Otevřené vyučování (15 minutový náhled do hodin 1. - 3. třídy) a následný rozhovor s ředitelem školy na základě pozorování a vlastního očekávání rodiče, seznamování s vizí a záměry školy (středy) 

 

Akce pro vážné zájemce - únor a březen 

Předvstupní rozhovor s vážnými zájemci - probíhá za účasti nejlépe obou rodičů a dítěte. Dítě pracuje se specialistou – učitelem a rodiče si v rozhovoru s ředitelem školy či jeho zástupci ujasňují svoji vizi a vizi školy. 

Závazný zápis a podpis smlouvy - duben 

Zápis do školy. Probíhá dva dny ve stejnou dobu. Rodiče vyřizují administrativu spojenou s nástupem do školy a podpisem smlouvy.

 

Těšíme se na Vás a doufáme, že epidemiologická situace dovolí Vás ve škole přivítat.

                

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendář Teen
Kalendář 1. stupeň

Kontakt